KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 6583415

nr 658 3415

Blandteknik

1800-tal, 24x18

Utrop:

100 kr

Såld:

3.300 kr

måndag 27 september 2010
kl 17:02:27